top of page
Equipo voronet
rollos adhesivos

» Equip Voronet

Des de la definició del producte ideal, el disseny de la seva forma i procés de transformació, fins a la seva producció, comptem amb un equip humà altament qualificat amb una llarga experiència en diferents àmbits del sector, especialment molt compromès amb la qualitat del producte final.

» Gerència
Eduard Papell-2022-web.jpg

Eduard Papell
CEO i Director Desenvolupament Negoci
» eduard.papell@voronet.es

John Teuthof-web.jpg

John Teuthof
Gerent / Direcció d'Operacions
» john.teuthof@voronet.es

Susana Folch-web.jpg

Susana Folch
Assistent CEO
» susana.folch@voronet.es

» Departament comercial
Rafael García-web.jpg

Rafael García
Tècnic Comercial
» rafael.garcia@voronet.es

carlos-losa-web.jpg

Carlos Losa
Project Manager /
Vorotech
» carlos.losa@voronet.es

Daniel Bosch-web.jpg

Daniel Bosch
Tècnic Comercial
» daniel.bosch@voronet.es

Raquel Cortes-web.jpg

Raquel Cortés
Customer Service
» raquel.cortes@voronet.es

Maribel Padilla-web.jpg

Maribel Padilla
Back Office
» maribelpadilla@voronet.es

Víctor Planas.jpg

Víctor Planas
Medical Sales Engineer /
Voromed
» victor.planas@voromed.es

» Finances i comptabilitat
Magi Cavero-web.jpg

Magí Cavero
Direcció Financera
» magi.cavero@voronet.es

Adela Esteve-web.jpg

Adela Esteve
Comptabilitat
» adela.esteve@voronet.es

» Compres / Recursos humans / Qualitat
Marta Pérez-web.jpg

Marta Pérez
Compres / Logística
» marta.perez@voronet.es

Noelia Rubio-web.jpg

Noelia Rubio
Direcció Persones
» noelia.rubio@voronet.es

Lourdes Cruz-web.jpg

Lourdes Cruz
Compres / Logística
» lourdes.cruz@voronet.es

Albert Capel-web.jpg

Albert Capel
Direcció Qualitat i Sostenibilitat
» albert.capel@voronet.es

Unidades de negocio / Divisiones
caixes

» Unitats de negoci / Divisions

glv_logo.jpg
logo-voromed-2022-01.png
logo-vorotech.png
logo_voronet_USA_ok-07.png

Voromed és la línia de solucions per al sector mèdic. Som distribuïdors i convertidors de productes destinats al sector sanitari.

Vorortech és la línia de solucions per a lautomatització de processos productius per a laplicació eficient de productes adhesius.

Voronet North America SA de CV és la nostra seu per a tot Nord Amèrica.

Igual que a Voronet, oferim solucions personalitzades i la qualitat és la nostra prioritat.

GLV08 Grup Empresarial, SL és la nostra divisió especialitzada en la impressió i la producció d'etiquetes tècniques.

» Voronet Social

Voronet Social és un moviment que neix arran de les idees i col·laboracions desinteressades de la plantilla de Voronet, que busquen fer actes sostenibles i solidaris a nivell social.

voronet social
Voronet Social

Si tens alguna proposta de col·laboració no dubtis a contactar-nos,   ens encanta rebre noves idees!: communications@voronet.es

bottom of page